Інформація про нас

Інтернет-магазин ОРРО — це офіційний авторизований магазин із найширшим асортиментом оригінальних гаджетів бренду в Україні. 

На oppoua.com представлені лише оригінальні товари бренду із офіційною гарантією від виробника. Широкий асортимент дозволить придбати бажану техніку, що відповідає навіть найвибагливішим запитам. У ОРРО діють цікаві акції, тому Ви зможете купити необхідні гаджети за вигідними пропозиціями. Онлайн-консультанти OPPO завжди допоможуть Вам у виборі необхідного товару. Також ви з легкістю можете обміняти придбаний гаджет упродовж 14 днів з моменту покупки. 

Доставка замовлень здійснюється по всій Україні (крім тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської області та АР Крим) впродовж 1-2 днів одним із зручних для вас способів: безкоштовна доставка на точку видачі, безкоштовна доставка на склад перевізника (при замовленні товарів на суму від 2000 грн) та доставка кур'єром. Детальніше можна ознайомитись у розділі Доставка та оплата.

Історія 

Бренд OPPO було створено ще у 2001 році, проте як незалежна компанія, вона офіційно розпочала свою діяльність у 2004 році із виробництва аудіо-плеєрів, а згодом увійшла в сегмент портативної електроніки та запустила власне виробництво мобільних телефонів.

За 20 років компанія пройшла складний шлях від маленького виробника аудіо-техніки до провідного світового бренда смарт-пристроїв справжнього гіганта індустрії. 

Технології

Ключовою цінністю бренду є розвиток технологій як особливої форми мистецтва. Із моменту випуску свого першого мобільного телефона у 2008 році OPPO невпинно прагнуть до створення технологій серцем і душею. Продукти OPPO поєднують передові технологічні можливості та просту у використанні функціональність у пристроях із приголомшливим дизайном. За час свого існування бренд дивував користувачів найтоншими смартфонами, першою в світі камерою, що обертається та унікальною технологією швидкої зарядки гаджетів — VOOC. Саме OPPO започаткували технологію SelfieTune, випустили перший у світі смартфон з фронтальними камерами на 5 Мп та 16 Мп та став одним з перших брендів, що випустили смартфон з підтримкою 5G. Також компанія першою представила функцію Ultra HD та подвійну камеру, оснащену п'ятикратним зумом.

Про компанію OPPO

Продукти OPPO поєднують передові технологічні можливості, просту у використанні функціональність і приголомшливий дизайн. Сьогодні бренд OPPO представлений у понад 50 країнах світу та має Міжнародний центр дизайну в Лондоні. OPPO прагне підтримувати розробку стандартів 5G у всьому світі та першим представив комерційний 5G-смартфон на європейському ринку. Бренд співпрацює з понад 80 провідними світовими операторами, щоб пришвидшити масштабне впровадження 5G завдяки своїм інноваційним технологічним рішенням.

У 2017 році компанію OPPO було визнано четвертим у світі брендом смартфонів згідно рейтингу IDC. OPPO прагне бути стійкою компанією, що сприяє кращому світу. Її мета створювати унікальні гаджети, що здивують користувача як своїм зовнішнім виглядом, так і багатофункціональністю. 

OPPO в Україні

OPPO AED Україна з 2019 року надає українцям доступ до проривних технологій OPPO у сфері мобільної фотографії та розумних сервісів. У серпні 2019-го в Україні було представлено перший смартфон ОРРО — А5s. В жовтні 2019 року OPPO AED Україна представила повну лінійку смартфонів в Україні,  як-от серію Reno 2, А9 2020 та А5 2020 тощо. А-серія дотепер залишається фаворитом вітчизняних користувачів. 

З 2020 року українським споживачам стала доступна категорія IOT, TWS навушники серії OPPO Enco та ОРРО Band. Наразі компанія ретельно вивчає смаки й потреби української аудиторії, щоб своєчасно виводити на ринок актуальні та корисні гаджети. Щомісяця прихильників бренду ОРРО більшає завдяки гармонійному поєднанню в гаджетах компанії інноваційних технологій та естетичних складників.

Сьогодні ОРРО – це понад 57 тисяч власних патентів, багатонаціональна команда з понад 40 тисяч працівників і, звісно, 7,3 мільярда доларів інвестицій у наукову й дослідну діяльність, що дає нам змогу задавати тренди в галузі мобільних технологій. 

Нещодавно переглянуті