Доставка товарів OPPO

Доставка

Доставка гаджетів ОРРО по Україні здійснюється двома найбільшими поштовими перевізниками — «Нова Пошта» та «Укрпошта».

Нова Пошта

До відділення Нової пошти безкоштовно доставляємо замовлення вартістю від 2000 грн. У послугу включено лише доставку товару до відділення, зворотня доставка коштів сплачується окремо. 
Також є можливість адресної доставки від Нової Пошти. Цю послугу можна одразу вказати під час оформлення замовлення. Вартість адресної доставки кур’єром Нової пошти складає 120 грн при замовленні на суму до 5000 грн. Доставка замовлень сумою від 5000 грн — безкоштовна. Статус доставки замовлення можна відстежити ТУТ.

Доставка з післяплатою

Максимальна сума доставки Новою поштою з післяплатою — 40 000 грн. Також є можливість адресної доставки від Нової Пошти. Це можна одразу вказати у "Корзині" при оформленні покупки. Вартість адресної доставки кур’єром Нової пошти складає від 105 грн при замовленні на суму до 5000 грн. Доставка замовлень сумою від 5000 грн — безкоштовна. Статус доставки замовлення можна відстежити ТУТ. 

**Для доставки з післяплатою діє можливість оплати товару в кредит від Нової Пошти. Детальна інформація розміщена на сайті компанії.

Поштомат Нової пошти

Доставляємо у поштомати Нової пошти товари, вартість яких не перевищує 15 000 грн. Відправлення здійснюється лише по повній передоплаті. Метод доставки автоматично відображається лише у картках товару, які можливо доставити в поштомат. Вартість доставки cтановить від 70 гривень. Безкоштовно доставляємо замовлення вартістю від 5000 грн.

Актуальний список відділень НП, що працюють ТУТ

Укрпошта

У відділення Укрпошти безкоштовно доставляємо замовлення від 5000 грн. У послугу включено лише доставку товару до відділення. Доставка замовлення вартістю до 5000 грн здійснюється за тарифами перевізника. Відстежити статус доставки замовлення можна ТУТ.

Безкоштовно доставляємо замовлення на точки видачі:

Магазини Київстар:

  • Луцьк, вул. Лесі Українки, 56

  • Рівне, вул. Соборна, 190в

  • Рівне, вул. Макарова, 23

  • Вараш, мкрн. Вараш, 11/2

  • Коростень, вул. Базарна площа, 18а

Нещодавно переглянуті