Обмін та повернення товару

Обмін та повернення товару

Як відбувається обмін чи повернення товару?

У інтернет-магазині OPPO можна обміняти чи повернути товар протягом 14 днів з моменту покупки. Це право гарантує закон про «Захист прав споживачів».

Відповідно до закону ви маєте право обміняти чи повернути:

  • товар, який не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, на лічильнику телефону не більше 5 хвилин розмов, програмне забезпечення не піддавалося змінам і т. д.;
  • товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки;
  • товар, у якого збережені всі ярлики та заводське маркування

Тобто ви маєте право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо товар не задовольнив вас за формою, габаритами, кольором, розміром або з інших причин не може бути вами використаний за призначенням. Обмін товару належної якості проводиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий разом з проданим товаром.

У разі, якщо ви звернулися протягом 14 днів з моменту покупки з проханням обміняти товар неналежної якості на вашу думку, але товар відповідає критеріям товару належної якості, в такому випадку Продавець проводить обмін товару. Але якщо товар не працює, обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку/акту сервісного центру, авторизованого виробником Товару, про те, що умови експлуатації не порушені.

Де і як здійснюється обмін чи повернення товару?

Якщо ви хочете обміняти чи повернути товар, зверніться до менеджера інтернет-магазину OPPO
Для обміну та повернення потрібно мати товар, його упаковку та комплектуючі, гарантійний талон і товарний чек.
Якщо у вашому місті немає магазину мережі, ви можете відправити товар «Новою поштою». Щоб дізнатися деталі пересилання звертайтеся за телефоном:

  • 0 800 21 88 27
Нещодавно переглянуті