Доставка та оплата

Доставка

Доставка гаджетів ОРРО по Україні здійснюється двома найбільшими поштовими перевізниками — «Нова Пошта» та «Укрпошта».

Нова Пошта

До відділення Нової пошти безкоштовно доставляємо замовлення вартістю від 5000 грн. В послугу включається тільки доставка товару до відділення, послуга зворотньої доставки коштів оплачується окремо. При здійсненні замовлення до 5000 грн у відділення перевізника вартість доставки оплачується за тарифами Нової Пошти.

Доставка з післяплатою

Відновлено можливість доставки Новою поштою з післяплатою для товарів вартістю до 40 тисяч гривень. 
Також є можливість адресної доставки від Нової Пошти. Це можна відразу вказати у "Корзині" при оформленні покупки. Вартість адресної доставки кур’єром Нової пошти складає від 105 грн при замовленні на суму до 5000 грн. Доставка замовлень сумою від 5000 грн — безкоштовна. Статус доставки замовлення можна відстежити ТУТ

Для доставки з післяплатою, діє можливість оплати товару в кредит від Нової Пошти. Детальна інформація розміщена на сайті компанії.

*у воєнний час здійснюємо доставку Новою поштою у ті міста, де працюють окремі відділення! 

Актуальний список відділень НП, що працюють ТУТ

Укрпошта

У відділення Укрпошти безкоштовно доставляємо замовлення від 5000 грн. У послугу включено лише доставку товару до відділення. Доставка замовлення вартістю до 5000 грн здійснюється за тарифами перевізника. Відстежити статус доставки замовлення можна ТУТ.

*у воєнний час здійснюємо доставку поштою у ті міста, де працюють окремі відділення!

Безкоштовно доставляємо замовлення на точки видачі:

Магазини Київстар:

  • Луцьк, вул. Лесі Українки, 56

  • Рівне, вул. Соборна, 190в

  • Рівне, вул. Кулика і Гудачека, 23

  • Одеса, вул. Буніна, 21

  • Коростень, вул. Базарна, 18а

Точні терміни доставки залежать від обраного перевізника та способу доставки.

Оплата

Apple Pay

Оплачуйте замовлення швидко та безпечно через сайт ОРРО за допомогою Apple Pay. Можливість оплати платіжною системою підтягується автоматично в корзині, залежно від того, якою операційною системою користується покупець у момент замовлення. Таким чином, якщо покупка здійснюється з iPhone, MacBook чи з браузера Safari — в корзині відображатиметься значок Apple Pay.

Google Pay 

Оплачуйте покупки смартфоном, не вводячи свою платіжну інформацію. Google Pay захищає вашу інформацію за допомогою кількох рівнів безпеки. Роблячи замовлення із сумісного з Google Pay пристрою можливість оплати даною системою підтягнеться в корзині автоматично.

LiqPay

Оплачуйте в один клік за допомогою платіжної системи LiqPay. Відкритий мобільний додаток дозволяє оплачувати замовлення за допомогою мобільного номеру телефону.

Готівкою

Розрахунок по замовленню готівкою можна здійснити при його отриманні у відділенні перевізника або ж кур'єру служби доставки. Оплата здійснюється лише в національній валюті. Зверніть увагу, що користуючись послугами перевізника, необхідно додатково сплатити вартість зворотної доставки коштів за тарифами компанії-перевізника.

Карткою

Оплатити замовлення карткою можна під час створення замовлення в інтернет-магазині. Оплата здійснюється тільки в національній валюті, картками VISA® та Mastercard®.

Нещодавно переглянуті