Оплата товарів OPPO

Оплата

Apple Pay

Оплачуйте замовлення швидко та безпечно через сайт ОРРО за допомогою Apple Pay. Можливість оплати платіжною системою підтягується автоматично в корзині, залежно від того, якою операційною системою користується покупець у момент замовлення. Таким чином, якщо покупка здійснюється з iPhone, MacBook чи з браузера Safari — в корзині відображатиметься значок Apple Pay.

Google Pay 

Оплачуйте покупки смартфоном, не вводячи свою платіжну інформацію. Google Pay захищає вашу інформацію за допомогою кількох рівнів безпеки. Роблячи замовлення із сумісного з Google Pay пристрою можливість оплати даною системою підтягнеться в корзині автоматично.

LiqPay

Оплачуйте в один клік за допомогою платіжної системи LiqPay. Відкритий мобільний додаток дозволяє оплачувати замовлення за допомогою мобільного номеру телефону.

Готівкою

Послуга доставки з післяплатою тимчасово призупинена!
Розрахунок по замовленню готівкою можна здійснити при його отриманні у відділенні перевізника або ж кур'єру служби доставки. Оплата здійснюється лише в національній валюті. Зверніть увагу, що користуючись послугами перевізника, необхідно додатково сплатити вартість зворотної доставки коштів за тарифами компанії-перевізника.

Карткою

Оплатити замовлення карткою можна під час створення замовлення в інтернет-магазині. Оплата здійснюється тільки в національній валюті, картками VISA® та Mastercard®.

Кредит від 0,01%

Надаємо можливість оплатити замовлення за допомогою кредиту від провідних банків України: Monobank, ПриватБанк, Альфа-Банк, УКРСИББАНК.

Нещодавно переглянуті