Переваги офіційної продукції ОРРО в Україні

Плануєте придбати новий пристрій OPPO? Купуйте офіційний! Через сучасні технології та поширену на ринку підроблену техніку, відрізнити оригінальний смартфон від неоригінального може бути важко. Купівля пристрою в авторизованих точках продажу ОРРО вбереже вас від такого ризику, а також від небезпеки отримати річ, що з'явилася на ринку в обхід легальних каналів дистрибуції та без сплати митних зборів і податків. Ознайомтеся зі змістом цієї статті, щоб дізнатися більше про переваги офіційної техніки ОРРО, а також про те, як перевірити свій девайс на автентичність.

Переваги, які ви отримуєте, купуючи офіційну продукцію ОРРО:

 • Гарантія якості та відповідності стандартам: уся продукція ОРРО, що ввозиться до України офіційно, проходить обов'язкову державну сертифікацію, а це є запорукою безпеки, якості та екологічності. З сертифікатами відповідності продукції ОРРО можна ознайомитися за посиланням;
 • Локалізований контент: офіційно ввезена продукція проходить локалізацію. Це означає, що супутня документація пристроїв (гарантійні талони, інструкції), програмне запезпечення та всі пов'язані сервіси доступні українською мовою, а самі пристрої були виготовлені з урахуванням всіх технічних умов та будуть сумісні з українськими стандартами зв'язку;
 • Онлайн-підтримка користувачів: у разі виникнення будь-яких питань користувачі офіційної продукції можуть звернутися за підтримкою на гарячу лінію ОРРО через онлайн-чат, електронну пошту або по телефону. Послуги надаються українською та російською мовами;
 • Гарантійне обслуговування в авторизованих сервісних центрах ОРРО: купуючи офіційну продукцію ОРРО ви забезпечуєте собі можливість отримання гарантійного обслуговування згідно з Гарантійною політикою щодо продукції ОРРО, а отже і використання оригінальних запчастин та ремонт пристрою нашими професійно підготованими фахівцями;
 • Відповідність чинному законодавству України: в авторизованих точках продажу ОРРО продається техніка, за яку було сплачено податки і збори відповідно до чинного законодавства України, тож у вас не буде причин турбуватися, що телефон може бути відключено та що ви берете участь у незаконних діях;
 • Додаткові сервіси ОРРО: покупка офіційного смартфона ОРРО надає вам перевагу отримання додаткових послуг та участі у акціях, як-то Door to door-сервіс і «1+2 роки» гарантії та негарантійного сервісного обслуговування для смартфонів ОРРО*. Послуга «1+2 роки» покриває такі витрати: один рік гарантії, два роки обслуговування негарантійних випадків з моменту покупки смартфону (безкоштовним є обслуговування, вартість запчастин сплачує клієнт), доставка в обидва боки (Door to door сервіс), оновлення програмного забезпечення, профілактична чистка гаджета.

WeChatScreenshot_20220131142407.pngWeChatScreenshot_20220131142418.png
 

*Акція «1+2 роки» повної гарантії та безкоштовного негарантійного сервісного обслуговування всіх смартфонів ТМ ОРРО, придбаних на території України в офіційних магазинах партнерів компанії, діє на всій території України. Деталі щодо умов та строки дії Акції за посиланням https://support.oppo.com/ua/.

Як дізнатися, чи мій пристрій OPPO оригінальний та офіційний?

Якщо ви вже користуєтеся смартфоном OPPO і хочете перевірити, чи є ваш пристрій офіційно ввезеним чи ні, ви можете перевірити його статус на сайті підтримки OPPO. Якщо ви можете визначити статус гарантії свого смартфона OPPO за його IMEI, це означає, що він оригінальний. Якщо в результаті буде вказано, що гарантійне обслуговування доступне лише у регіоні Україна, пристрій офіційний. Щоб дізнатися, як це зробити, виконайте наведені нижче дії. 

1. Знайдіть номер IMEI та SN

Щоб перевірити статус пристрою, вам потрібен IMEI 1 (для смартфонів та смарт-годинників) або SN (для бездротових навушників та смарт-браслетів). IMEI — це 15-значний код, який ідентифікує пристрій, тоді як SN містить таку інформацію, як-от дата та місце виготовлення продукту. 

Смартфон
Щоб перевірити номер IMEI 1 смартфона ОРРО:

 • перейдіть до [Параметри] > [Про телефон] > [Статус] > [IMEI 1];
 • IMEI 1 також можна перевірити за допомогою програми «Телефон» на головному екрані, набравши *#06# або *#66#;
 • на нижній частині коробки смартфона.

22222.jpg

Фітнес-браслет
Щоб перевірити SN фітнес-браслета ОРРО:

 • на браслеті OPPO перейдіть до [Налаштування] > [Про браслет];
 • серійний номер смарт-браслета OPPO можна знайти на задній частині коробки. SN зазвичай зазначений біля штрих-коду. 

4ebf3c0086844ca48619b3edd5325a53.pngphoto_2022-02-02_14-57-30.jpg

Примітка: S/N на нижній частині зарядного пристрою смарт-браслета OPPO — це серійний номер зарядного пристрою, а не браслета.

Бездротові навушники
Щоб перевірити SN бездротових навушників ОРРО:

 • ви можете знайти серійний номер або SN бездротових навушників OPPO на зарядному кейсі;
 • перевірте SN на нижній частині упаковки бездротових навушників OPPO. SN зазвичай зазначається біля штрих-коду. 

Зверніть увагу, що функція перевірки статусу гарантії наразі працює лише для смартфонів, однак незабаром буде доступна і для інших пристроїв.

Якщо результат не відображається, можливо, пристрій ще не було активовано. У такому разі, радимо звернутися до Служби підтримки ОРРО для підтвердження.

2. Перевірте статус свого пристрою на сайті Підтримки ОРРО
На домашній сторінці сайту підтримки OPPO наведіть курсор миші на [Підтримка] > Натисніть [Статус гарантії] > Введіть IMEI свого смартфона чи смарт-годинника або SN фітнес-браслета чи бездротових навушників > Введіть код підтвердження > натисніть [Перевірити]. Якщо є результат, значить, ваш пристрій OPPO є офіційним.

LAPTOPMockUpWarrantyStatus.jpg

Нещодавно переглянуті