Купуй гаджет OPPO та отримай 6 місяців доступу до контенту в Київстар ТБ у подарунок

Купуй гаджети OPPO та отримай 6 місяців доступу до контенту в Київстар ТБ у подарунок

Лови вигідну пропозицію від Київстар ТБ. Купуй акційні моделі за крутими цінами та лови безкоштовну підписку на сервіси телебачення у подарунок. 

Термін проведення акції з 7 квітня до 7 листопада включно. 

Київстар ТБ — це платформа кіно та телебачення з крутим контентом від українських та світових студій. Платформа надає акційний доступ на 6 місяців до відеобібліотеки, що містить 20000+ фільмів, серіалів, мультфільмів, шоу, подкастів, а також ексклюзивних проєктів від міжнародних кіностудій, наприклад The Walt Disney Company, Sony Pictures, Paramount Pictures, Metro-Goldwyn-Mayer та ін., а також локального виробництва. Досить блукати інтернетом у пошуках хорошого фільму — на платформі кіно й телебачення Київстар ТБ зібрано найкраще: прем’єри, цікаві телепередачі, ексклюзивні серіали й шоу —ти точно знайдеш контент до вподоби.

2_kiyivstar_OPPO_1200_600.jpg

1. Щоб скористатись акційною пропозицією, необхідно придбати смартфон або планшет ОРРО
2. Здійснити реєстрацію та активацію доступу на сервісі, виконавши прості дії: 

  • Завантажте додаток «Київстар ТБ» на смартфон або планшет ОРРО
  • На акційному банері натисніть «Далі» та пройдіть авторизацію за номером телефону
  • Після авторизації на банері натисніть кнопку «Підключити»
  • Приємного перегляду!

В акції можуть взяти участь абоненти всіх мобільних операторів.

Під «6 місяців Київстар ТБ у подарунок» йдеться про можливість отримати доступ до відеобібліотеки з 20000 одиниць контенту платформи Київстар ТБ протягом 180 календарних днів. Пропозиція не поширюється на категорію «Покупка». Після закінчення 180-денного ознайомчого доступу від дати активації Учасник акції, що є абонентом Київстар, буде автоматично переведений на стандартні умови надання послуги «Київстар ТБ» за пакетом «Сімейний» з платою за послугу 150 грн/місяць, яка буде стягуватися з мобільного рахунку абонента Київстар. Вимкнути послугу можна зателефонувавши за номером 466 або у додатку «Мій Київстар» > Послуги > Київстар ТБ. Для учасників акції – абонетів інших мобільних операторів послуга автоматично відключиться, проте її можна самостійно підлючити у додатку та сплачувати з банківського рахунку.

Контактна інформація: 
Номер телефону:
0 800 300 466 (безкоштовно по Україні) 
Наша електронна скринька:
apps@kyivstar.net

Нещодавно переглянуті